אודות

גרינגו תל אביב

מסעדת גריל כשר | משלוחים מהירים בתל אביב

לא, אתם לא בפרו – אתם במסעדת גרינגו בתל אביב, המקום לטרוף בו עוף בסגנון פרואני.
מה זה אומר? שכאן נכין לכם עופות מעושנים בעץ אלון, שלפני כן שכשכו במרינדה שאנחנו מייבאים במיוחד מפרו, וכולל בין השאר הרבה בירה ועוד מרכיבים מיוחדים. את העופות הללו אנחנו צולים במשך שעתיים על פני גחלים לוחשות.
התוצאה של כל אלה היא עוף צלוי בטעמים עשירים וייחודיים שאי אפשר להפסיק לאכול. 

אתם מוזמנים לפרק בתיאבון עוף שלם, חצי עוף, רבע חזה עוף ורבע כרע עוף
וגם ליהנות מהעוף שלנו בכריכים מפנקים (למשל כריך גרינגו עוף פורק – ג'בטה חרוכה מהגריל, עוף מפורק, בצל מטוגן, חסה, גוואקמולה, איולי מוצ'רוס בעל טעם ייחודי ויוצא דופן בחריפות מעודנת שאנחנו מכינים וסלסת ירקות על האש).

עוד בתפריט הכשר שלנו: כנפיים צלויות ברוטב פרואני חריף או מתקתק, צ'יקן בורגר (מעוף במרינדה פרואנית), חזה עוף במרינדת 12 תבלינים ועוד מטעמי עוף נפלאים.

במנות הצד שלנו תמצאו תוספות חמות וביתיות (כולל ירקות על הגריל) וגם סלטים מגוונים טריים ורעננים, ויש כאן אפילו מנת ילדים שמותאמת לחכם הפחות מתוחכם של הקטנים.

שווה להגיע לכאן ולו רק כדי לראות את העופות הנצלים בשורות ארוכות (זהירות, הריח לבדו עלול לגרות אתכם עד כדי סחרור) ולקבל אותם ברגע שהם יורדים מהגחלים ישר אל הצלחת שלכם באווירה נעימה (ישיבה בפנים או בחוץ, כרצונכם) ותוך קבלת שירות מצוין. 

מי שרוצה שהעופות שלנו יגיעו אליו יכול להזמין משלוח ולקבל אותם תוך זמן קצר בפתח הדלת. 

רוצים לחגוג אצלנו אירוע קטן? נשמח לארח אתכם לאירועים ולספק לכם ולארוחים שלכם מטעמים פרואניים בלתי נשכחים. 

מסעדת גרינגו תל אביב מחכה לכם או להזמנות המשלוחים שלכם בכל יום באמצע השבוע מהצוהריים עד הלילה, בשישי לפני כניסת שבת ושוב במוצ"ש.
התכוננו ללקק את האצבעות!

חזור